Apie mus

UAB "Litgina" yra jauna, dinamiška, agresyvi bei konkuruojanti savo veiklos srityse kurjerių tarnyba, krovinių gabenimo įvairiomis transporto rūšimis ir ekspedijavimo bendrovė, muitinės tarpininkas, draudimo brokeris.

 

Jau per 13 metų teikiame pervežimo paslaugas savo Klientams Lietuvoje ir visame pasaulyje - nuo laiškų pristatymo iki keliolika tonų sveriančių krovinių pervežimo. Krovinius gabename tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Oro transportu, žemės (auto) transportu, jūros bei geležinkelio transporto rūšimis. Esant reikalui krovinius ir siuntas apdraudžiame, pasirūpiname reikiama ir tvarkinga dokumentacija, sutvarkome muitinės formalumus. Vežame krovinius kuriems reikalingos specialios gabenimo sąlygos: pavojingus, negabaritinius krovinius, temperatūrinius ir ypatingai skubius krovinius, gyvūnus. Organizuojame užsakomuosius reisus (charter).

 

Mes didžiuojamės savo paslaugų spektro, darbuotojų patirties, iniciatyvos ir gabumų teikiamomis galimybėmis tenkinti išskirtinius mūsų Klientų poreikius. Esame savo veiklos srities specialistai ir griežtai laikomės Kliento numatytų, krovinių pristatymo terminų.

Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas