SAS lėktuvai tarp Vilniaus ir Stokholmo skraidys dažniau

Š.m. balandžio 1 d. pradėjusi skraidinti keleivius tarp Vilniaus ir Stokholmo, Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS nuo š.m. rugpjūčio 19 d. padvigubins skrydžių skaičių šiuo maršrutu - vietoj dabar vykdomų šešių, bus 12 skrydžių per savaitę, t.y. po 2 skrydžius darbo dienomis, o šeštadieniais ir sekmadieniais – po vieną.

„Sulaukėme ypač didelio mūsų verslo keleivių susidomėjimo SAS maršrutu Stokholmas - Vilnius, todėl vasaros pabaigoje, daugeliui grįžtant į darbus po atostogų, didiname skrydžių skaičių šiuo maršrutu“, - teigia SAS vadovė Baltijos šalims Rūta Jucienė.

SAS lėktuvai darbo dienomis Stokholmo Arlandos oro uoste kils 9:35 ir 14:45 val., o iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išskris 12:45 ir 17:55 val. Šeštadienį ir sekmadienį išvykimo laikai šiek tiek skirsis. Skrydžiai maršrutu Stokholmas – Vilnius bus vykdomi 50 vietų „SAAB 2000“ lėktuvais, skrydis truks apie 1 val. 30 min. Bilietus į naujuosius reisus bus galima įsigyti nuo gegužės 20 d.

Papildomų reisų į Stokholmą dėka keleiviai iš Vilniaus turės daugiau patogių jungčių su įvairiais Europos miestais - Briuseliu, Londonu, Paryžiumi, Amsterdamu, Mančesteriu, taip pat su miestais Švedijoje ir Suomijoje.

SAS Lietuvoje šiuo metu vykdo 19 skrydžių per savaitę iš Vilniaus į Kopenhagą bei 13 skrydžių per savaitę iš Palangos į Kopenhagą. Š.m. balandžio 1 d. SAS pradėjo skraidinti keleivius iš Vilniaus į Stokholmą 6 kartus per savaitę. Viso oro bendrovė Lietuvoje šiuo metu vykdo 38 skrydžius per savaitę, o nuo š.m. rugpjūčio 19 d. šis skaičius išaugs iki 44.


Apie SAS:
Suformuotos 1946 m., Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių. Kontrolinį SAS akcijų paketą (51 proc. akcijų) valdo Švedijos (21,4 proc.), Danijos (14,3 proc.) ir Norvegijos (14,3 proc.) vyriausybės. SAS įmonių grupė yra viena iš 1997 m. suformuoto tarptautinio skrydžių bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų.

Skandinavijos oro linijos SAS tapo pirmąja užsienio skrydžių bendrove, 1992 m. pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių, 2004 m. - iš Palangos į Kopenhagą, o 2013 m. balandžio 1 d. - iš Vilniaus į Stokholmą.

Source: www.vno.lt