Aeroflot vasaros tvarkarastis 2013: atnaujinti skrydžiai, išplėstas tinklas

2013 m. kovo mėn. 31 d. JSC "Aeroflot - Russian Airlines" pradės skraidyti pagal vasaros tvarkaraštį galiojantį iki 2013 m. spalio mėn. 26d.

2013 metų vasaros sezono metu Aeroflot planuoja skristi į 52 šalis, įskaitant 6 NVS šalis (Azerbaidžanas, Armėnija, Baltarusija, Kirgizija, Ukraina ir Uzbekistanas). "Aeroflot" maršrutų tinklą sudaro 122 kryptys (75 jų už Rusijos ribų), įskaitant 49 taškus Europoje, 12 Azijoje, 8 JAV, 6 Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje.

Aeroflot NVS tinklas yra sudarytas iš 11 paskirties uostų: Baku, Biškekas, Doneckas, Dnepropetrovskas, Jerevanas, Kijevas, Minskas, Odesa, Simferopolis, Taškentas ir Charkovas.

"Aeroflot" vykdo vietinius skrydžius 36 kryptymis pagal poreikį: Abakanas, Anapa, Astrachanės, Gelendzhik, Barnaulas, Vladivostokas, Volgogradas, Jekaterinburgas, Irkutskas, Kazanės, Kaliningrado, Kemerovo, Alytus, Krasnojarskas, Magnitogorsk, Mineralnye Vody, Nizhnevartovsk, Nizhny Novgorod, Nizhnekamsk, Novokuzneckas, Novosibirskas, Omskas, Orenburgo, Permės Petropavlovsk-Kamčiatskij, Samara, Sankt Peterburgas, Sočis, Surgutas, Tomskas, Tyumen, Ufa, Chabarovskas, Čeliabinskas, Južno Sachalinskas, Jakutskas.

Bendrovė pradės reguliarius naujus vidaus skrydžius į Abakaną (6 skrydžiai per savaitę), Magnitogorską (7 skrydžiai per savaitę), Novokuznetską (7 skrydžiai per savaitę) ir Jakutską (6 skrydžiai per savaitę).

Taip pat "Aeroflot" plečia savo tarptautinį tinklą kasdieniniais skrydžiais į Salonikus (Graikija) ir 3 savaitiniais skrydžiais į Torontą (Kanada).

Tradiciniai žiemos skrydžiai į Insbruką, Zalcburgą, Goa ir Phukete bus pakeisti į vasaros Iraklioną, Dubrovniką, Splitą ir Tivatą. Taip pat "Aeroflot" atnaujins reguliarius skrydžius į Gelendjik.

Siekiant suteikti keleiviams patogesnes jungtis tarp skrydžių, Aeroflot sutankins savo skrydžius populiariausiais maršrutais iš Maskvos į (skrydžiai per savaitę): Saint-Petersburg (nuo 98 iki 105), Kaliningradas (nuo 28 iki 35), Nizhny Navgorodas (nuo 21 iki 28), Permė (nuo 21 iki 28), Ufa (nuo 21 iki 28), Vladivostok (nuo 14 iki 21), Surgut (nuo 7 iki 14), Kijev (nuo 21 iki 35), Donetsk (nuo 7 iki 14), Odesa (nuo 7 iki 14), Stambulas (18-27), Roma (nuo 14 iki 21), Belgradas (nuo 7 iki 14).

Bendrovė ir toliau tęs skrydžių vykdymą maršrutais atidarytais paskutinio žiemos sezono metu į Taliną, Majami ir Tenerifę.

2013 m. vasaros sezono metu Aeroflot toliau plės tinklą su naujasis "Boeing 777-300ER". Naujutėlaičiai 3 klasių (Business, Premium Economy ir Economy) lėktuvai pradės skristi į Vladivostoką, Krasnojarską ir Petropavlovsk-Kamchatskiy.

Aeroflot krovininiai lėktuvai šią vasarą skraidins krovinius 7 kryptymis (Honkongas, Narita, Pekinas, Seulas, Hahn, Helsinkis, Šanchajus).

"Aeroflot" tinklas bus sustiprintas 113 destinacijų, kuriomis skraidys Aeroflot grupės dukterinių įmonių (Rossija airlines, Donavia, Vladivostok Air ir ORENAIR) lėktuvai. 82 skrydziu kryptis bendrovė vykdys pagal bendro kodo sutartis.

2013 m. vasaros sezono metu Aeroflot kartu su dukterinėmis bendrovėmis ir bendro kodo partneriais skris į 317 paskirties oro uostų 61 pasaulio šalyse, o kartu su SkyTeam partneriais Aeroflot teiks paslaugas daugiau nei 1000 oro uostų 200 šalių.