Katunskytės kompaktinių diskų kontrabanda

Vakar (kovo 21 d.) muitinės kinologai įprastinio Šiaulių autobusų stoties siuntų skyriaus patikrinimo metu vienoje iš siuntų aptiko beveik 200 vnt., įtariama, suklastotų kompaktinių plokštelių su Vitalijos Katunskytės ir Monikos Katunskytės dainų garso įrašais.
Kartu su labradoro retrivere Rada tikrindamas iš Kauno į Šiaulius autobusais pristatytas siuntas, Klaipėdos teritorinės muitinės kinologas atkreipė dėmesį į vieną iš Kauno atvežtą siuntinį. Patikrinę jį, pareigūnai rado 150 vnt. Vitalijos Katunskytės ir 49 vnt. Monikos Katunskytės kompaktinių plokštelių. Įtardami, kad muzikiniai įrašai gali būti suklastoti, taip pat dėl įprastoms fizinių asmenų siuntoms nebūdingo per didelio kiekio, kuris šiuo atveju jau priskiriamas prie komercinio pobūdžio siuntų, muitininkai siuntinį sulaikė.
Šiuo metu Klaipėdos teritorinės muitinės Pažeidimų prevencijos skyriuje pradėtas tyrimas dėl galimo autorinių teisių pažeidimo bei gabenimo aplinkybių nustatymo. Jei pareigūnų įtarimai pasitvirtins, pažeidėjams gali grėsti administracinė bauda nuo 500 litų.