Pasienio eilės rytuose: vienur tuščia, kitur sausakimša

Baltarusijai nuo balandžio 1 d. įvedus pavasarinius sunkiasvorių automobilių apribojimus, Lietuvos pasienyje su šia valstybe vienuose punktuose padidėjo eilės, kituose jos išnyko.

Lietuva – Baltarusija

Pakrauti vilkikai dėl minėtų pavasarinių svorio apribojimų gali į Baltarusiją įvažiuoti ir išvažiuoti tik per Medininkų – Kamenyj Log ir Šalčininkai – Benjakoni postus. Šiuose postuose, pagal Pasienio kontrolės punktų direkcijos duomenis, atitinkamai eilėse balandžio 3 d. laukė 180 ir 120 vilkikų.

Iš Baltarusijos pusės pagrindiniame Medininkų – Kamenyj Log poste laukė 250 sunkvežimių, Šalčininkai – Benjakoni – 90 vnt.

Tuštiems vilkikams, esant galimybei, rekomenduojama valstybines sienas kirsti Raigardo – Privalkos ir Lavoriškių – Kotlovkos postuose. Pagal pateikiamą informaciją šiuo postuose iš abiejų pusių sunkvežimių eilių nėra arba jos neviršija 10 automobilių.

Latvijos pasienis

Pagal internete pateikiamus duomenis, šiuo metu iš Latvijos įvažiuoti į Rusiją ar Baltarusiją vilkikų eilių nėra. Iš Rusijos pusės į Latviją įvažiuoti laukia 40 vilkikų.
Šaltinis: Cargonews