Prie asociacijos “Lineka” prisijungė du nauji nariai

2013 m. kovo 15 d. prezidiumo sprendimu į Lietuvos nacionalinę ekspeditorių ir logistų asociaciją “LINEKA” priimti du nauji nariai. Logistikos paslaugų bendrovė “Itella Logistics”, turinti veiklos padalinių Šiaurės Europoje (Suomijoje, Skandinavijos šalyse, Baltijos šalyse ir Rusijoje), o savo veiklą pasaulyje organizuojanti per partnerių tinklą bei tarptautinė logistikos įmonių grupė “DELTA LOGISTICS GROUP”, Lietuvoje atstovaujama bendrovės UAB “DLG” – stabiliai dirbantys ir dinamiškai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą.

UAB “Itella Logistics” paslaugos apima transportavimo paslaugas, gabenimą, sandėliavimą ir logistikos paslaugas pagal sutartį, taip pat konsultavimo paslaugas bei informacinėmis technologijomis paremtus logistikos sprendimus.

UAB “DLG” generalinis direktorius Žydrūnas Pocius:

“Narystė šioje asociacijoje yra naudinga dėl daugelio aspektų. Tai yra galimybė plėsti partnerių ratą bei gauti reikalingą informaciją iš užsienio ekspeditorių ir logistų, taip pat keistis bendradarbiavimo pasiūlymais. Tapdami asociacijos “LINEKA” nariais, tampome ir tarptautinės ekspeditorių asociacijos FIATA nariais. Tai rodo mūsų įmonės lygio atitikimą tarptautiniams standartams.

Kadangi esame neabejingi išorės veiksniams: Lietuvos ir Europos sąjungos įstatyminei bazei, jos pakeitimams, tarptautiniams susitarimams, įvykiams, įtakojantiems logistikos verslą ir jo plėtrą, mes galime įsilieti į bendrą lobistinę veiklą tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu. Be to puiki priemonė kelti darbutojų kvalifikaciją, įgūdžius specialiuose seminaruose, mokymuose.”