Susitikimas su verslininkais

Vakar, balandžio 9 d., Gariūnų verslo parke vyko seminaras-diskusija Lietuvos smulkiesiems verslininkams aktualiais klausimais.

Muitinės departamento pareigūnai supažindino smulkiojo verslo atstovus su grynųjų pinigų deklaravimo taisyklėmis įvežant ir išvežant grynuosius pinigus iš trečiųjų ir į trečiąsias šalis, grynųjų pinigų gabenimo ir deklaravimo Bendrijos muitų teritorijoje tvarka. Taip pat verslininkams buvo pristatytos naujovės, susijusios su importo PVM įskaitymu ir sumokėjimu nuo š. m. kovo 1 d., pakomentuotos muitinės taikomos netarifinio reguliavimo priemonės dėl prekių atitikimo saugos reikalavimams, prekių muitinio įvertinimo metodika, muitinės mobiliųjų grupių veikla. Muitinės pareigūnai atsakė ir į smulkiųjų verslininkų pateiktus klausimus.

Seminarą-diskusiją smulkiesiems verslininkams aktualiomis temomis iniciavo Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacija. Verslininkus aktualiais jiems klausimais konsultavo Muitinės departamento Muitinės procedūrų, Pažeidimų prevencijos, Mokesčių administravimo, Muitinio įvertinimo skyriaus pareigūnai.

Tokio pobūdžio seminarai verslininkams organizuojami jau ne pirmąkart. Jų tikslas − gerinti verslo aplinką Lietuvoje bei stiprinti muitinės ir verslo atstovų bendradarbiavimą.

Šaltinis: www.cust.lt