Virgin pristato pirmą lėktuvą stikliniu dugnu

Richard Branson: "Man labai malonu pranešti, kad Virgin sukūrė kitą - pirmąją pasaulyje technologiją - gaminti pirmąjį lėktuvą stikliniu dugnu. Ši technologinė naujovė sutampa su pirmąja "Virgin Atlantic Airways" istorijoje, vietinių skrydžių Škotijoje pradžia.

1984 metais mes įsteigėme nuostabią aviakompaniją pavadinimu "Virgin Atlantic". Aš nepaprastai didžiuojuosi dar vienu aviacijos proveržiu, kuris ilgus metus buvo kuriamas. Negaliu sulaukti, pirmojo skrydžio su savo šeima ir kitais tyrinėtojais iš prigimties.

2012 buvo šventimo to kas nuostabu Didžiojoje Britanijoje metai ir aš džiaugiuosi, kad 2013 metais mes tęsiame šį dvasinį pakylėjimą, kuryba ir patirtimi, kuri leis "mažiems raudoniems" keleiviams įvertinti britų kraštovaizdžio grožį. Ir tikiuosi, kad su neprilygstamais Škotijos kraštovaizdžiais, tai suteiks Škotijos turizmui dar didesnį postūmį.

Mes turėjome viltį išbandyti stiklinio dugno technologiją su kitomis Virgin avialinijomis ir laiku paprašėme kitų Virgin bendrovių remti šią bandomąją naujovę bei pradėti mūsų vidaus reisus Škotijoje. Tai iš tiesų yra visų Virgin bendrovių komandinės pastangos".

(Prašome Balandžio 1d. naujieną priimti su humoru)