Krovinių gabenimas

UAB Litgina yra krovinių ekspedijavimo bendrovė, jau per 13 metų dirbanti šioje srityje. Mes organizuojame transporto paslaugas fiziniams asmenims ir bendrovėms, pristatant prekes iš gamintojo sandėlių klientui, į rinką arba galutinę pardavimo vietą. Mes turime sutartis su vežėjais krovinių pervežimui (nuo žemės ūkio žaliavų iki pagamintų prekių ar įrenginių).
Kroviniai gali būti užsakomi įvariomis transporto rūšimis - jūrų transportu, pervežimu lėktuvais, auto transportu ir geležinkeliu. Taip pat galimas vieno krovinio gabenimas keliais transporto tipais. Mes rūpinamės krovinių gabenimu tiek regioninias tiek tarptautiniais maršrutais. Turime kvalifikuotus specilistus, ruošiančius dokumentus muitiniam įforminimui ir atliekame kitus veiksmus susijusius su tarptautiniais krovinių pervežimais.

Tipiška dokumentacija, reikalinga krovinių gabenimui tarptautiniais maršrutais yra sąskaita už prekes, eksporto deklaracija, krovinio gabenimo važtaraštis ir kiti dokumentai būtini vežėjui ar išvykimo, paskirties ar krovinio perkrovimo šaliai. Dauguma šios dokumentacijos šiai dienai yra pateikiama elektroniniu būdu ir nereikalaujama popieriniam variante.

Atgal>