Shop and Ship

Kas yra Shop and Ship?

Leiskite prisistatyti: visų pirma Jūs galite vadinti mus SnS, kaip tai daro daugelis kitų. Mes čia esame tam, kad išvaduoti Jus iš ribotų, prekybos vietinėje rinkoje pasirinkimų ir galimybių.
Shop and Ship yra sistema, sukurta Jūsų patogumui. Šios sistemos pagalba galima susikurti virtualius prekių pristatymo adresus New York (JAV), Londone (UK), Shanghai (Kinijoje) bei Dubai (JAE) tik už vienkartinį 45 JAV dolerių mokestį ir naudoti juos kaip pirkinių pristatymo adresus nurodytose šalyse. Taip pat atvejais kai siuntimas į JAV, UK, Kiniją ar JAE nieko nekainuoja arba kainuoja itin pigiai. Jūsų virtualų Shop adn Ship adresą pasiekę pirkiniai bus teisingai identifikuoti ir persiūsti į Jūsų realų adresą per Aramex / GD Alliance kurjerinį tinklą (http://www.gdalliance.com/) žemais tarifais, kuriuos rasite prisiregistrave Shop and Ship svetainėje (http://www.shopandship.com/). Bet kuriuo metu galite prisijungti prie svetainės ir matyti savo siuntų judėjimą. Siuntinį į namus Jums pristatys UAB Litgina kurjeris.

Sistema ypatingai aktuali tiems, kas daug perka internetu iš užsienio ir siunčiasi prekes sau.
Dažnai, perkant internetinėje parduotuvėje pasitaiko, kad prekės šalies teritorijoje yra siunčiamos už dyką, arba galimas pristatymas tik šalies teritorijoje, taip pat jei internetinė parduotuvė labai brangiai lupa už tarptautinį pristatymą į Lietuvą - Jums padės Shop and Ship sistema. Su ja Jūs laimite, kadangi siuntimo adresą galite nurodyti savo virtualų adresą reikiamoje šalyje, o iš jo nebrangiai parsisiųsite iki savo namų durų.

Shop and Ship sukurta Jūsų patogumui ir taupymui.

Atgal>